meta
#PolskaSzwalnia

 

EM Poland Sp. z o.o. to polska spółka zajmująca się produkcją oraz dystrybucją środków ochrony osobistej oraz ochrony medycznej. Firma działa od 2018 roku, przez ten czas wyprodukowała miliony sztuk produktów i ma wiele sukcesów na swoim koncie.

Ogromnym wyróżnieniem dla naszej firmy jest zawarcie kontraktu z Agencją Rozwoju Przemysłu w ramach projektu #PolskaSzwalnia, zainicjowanej przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę oraz Ministerstwo Rozwoju, której celem jest sukcesywne dostarczanie maseczek ochronnych dla Polskiej Służby Zdrowia.

EM Poland z roku na rok rozwija swój park maszynowy co sprawia, że staje się wiodącym producentem w swojej dziedzinie na rynku Polskim. Dzięki zaangażowaniu doświadczonego zespołu wszystkie projekty w szybkim tempie stają się innowacyjnymi rozwiązaniami. 

polskieszwalnie em poland

 

 

"– W akcję „Polskie szwalnie” włączyły się polskie firmy, głównie odzieżowe – produkują maseczki, które będą dostarczane w milionach sztuk, nie tylko na polski rynek – oświadczył Prezydent Andrzej Duda po spotkaniu z przedstawicielami przemysłu tekstylnego. W rozmowie uczestniczyła też m.in. wicepremier Jadwiga Emliewicz.

  

 

 

– Na szczęście mamy w Polsce odpowiedzialny biznes, który nie tylko chce zarabiać, ale czuje odpowiedzialność za bezpieczeństwo obywateli – dodał Prezydent.

 

Jak zauważyła wicepremier i minister rozwoju Jadwiga Emilewicz, Polska jest ostatnim krajem w Unii Europejskiej, na terenie którego znajdują się szwalnie.

 

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. w ramach Projektu Polskie Szwalnie zawarła 7 umów z podmiotami integrującymi działalność polskich szwalni produkujących maseczki ochronne. Te firmy to: 4F, LPP, PTAK, Pako Lorente, EM Poland, Rascal Industry, Modesta. Wszystkie podmioty prowadzą działalność na terenie Polski i w produkcji korzystają z krajowych dostawców.

 

W ciągu miesiąca Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. planuje zapewnić do 40 mln maseczek, a do końca czerwca – do 100 mln."

 źródło:  https://www.prezydent.pl/aktualnosci/wydarzenia/art,1759,prezydent-zainaugurowal-projekt-polskie-szwalnie.html?fbclid=IwAR3qpD2fXmtW2Q2ERYnI7W5HWvo9cKaxvXMGGop9zHpJcOZELJQ7eoTygyk

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl