meta
O NAS


EM Poland Sp. z o.o., właściciel marki OdzieżSanitarna.pl na polskim rynku obecny jest od roku 2018.
Działająca w dynamicznej i innowacyjnej atmosferze spółka odnotowała, w tak krótkim czasie, na swoim koncie liczne sukcesy.

 

Ważnym punktem w historii firmy była współpraca z Agencją Rozwoju Przemysłu. Wspólnie z sześcioma innymi ogólnopolskimi producentami, wśród których znalazły się takie firmy jak LPP, PTAK i 4F, spółka koordynowała projekt szycia i dostawy środków ochronnych na potrzeby walki z pandemią COVID-19.

 


Po zakończeniu projektu realizowanego dla strony rządowej, EM Poland Sp. z o.o. kontynuuje swoją misję tworzenia wyrobów medycznych i ochronnych wysokiej jakości. Stale poszerzamy wachlarza produktów, żeby zapewnić kompleksową ochronę dostosowaną do potrzeb naszych klientów.

 

Na liniach produkcyjnych oraz krajowych i zagranicznych szwalniach współpracujących z firmą codziennie powstają maski medyczne o najwyższym stopniu filtracji, fartuchy ochronne dla personelu medycznego, kombinezony, ochraniacze barierowe zapewniające bezpieczeństwo pracy lekarzom, diagnostom i ratownikom medycznym. Czepki ochronne jednorazowe oraz jedno i wielokrotnego użytku komplety medyczne, a także zabezpieczające wzrok przyłbice to kolejne produkty, które doceniają nasi klienci.

 


Nasza odzież ochronna trafia do wielu publicznych oraz prywatnych instytucji medycznych takich jak: gabinety lekarskie i stomatologiczne, kliniki, szpitale oraz laboratoria diagnostyczne. Nasze produkty wykorzystywane są również przez personel zatrudniony w placówkach opiekuńczych oraz domach pomocy społecznej w całej Polsce. 

 

Poza odbiorcami z sektora opieki medycznej, produkty EM Poland Sp. z o.o. dostarczane są do firm i instytucji, w których istotną rolę odgrywa higiena miejsca pracy i odpowiednie zabezpieczenie wykonującego swoje zadania pracownika. Oferowane przez nas rozwiązania wybierają przedstawiciele związani z produkcją cukierniczą, spożywczą, przetwórstwem, hurtownie i salony z obszaru branży beauty, firmy sprzątające i zakłady pogrzebowe.

 

Dzięki naszemu sklepowi internetowemu oraz współpracy z partnerami z branży retail nasze produkty docierają także do klienta indywidualnego. Szeroka oferta zaprezentowana na stronie OdzieżSanitarna.pl umożliwia zabezpieczenie siebie i bliskich w trakcie przebiegu chorób zakaźnych oraz pandemii, przygotowanie się do konsultacji lub odwiedzin w przychodniach i szpitalach, a także uzupełnienie domowej apteczki o niezbędne opatrunki i środki do dezynfekcji.   

 

Jakość produkowanych przez Odzież Sanitarną maseczek, fartuchów, kombinezonów i ochraniaczy cenią sobie również nasi klienci z Czech, Francji, Litwy, Niemiec, Słowacji, Włoch i Węgier.

 

 

Zaufali nam                          

                                                                                   

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl