meta
O NAS


EM Poland Sp. z o.o., właściciel marki OdzieżSanitarna.pl na polskim rynku obecny jest od roku 2018.
Działająca w dynamicznej i innowacyjnej atmosferze spółka odnotowała, w tak krótkim czasie, na swoim koncie liczne sukcesy.

 

Ważnym punktem w historii firmy była współpraca z Agencją Rozwoju Przemysłu. Wspólnie z sześcioma innymi ogólnopolskimi producentami, wśród których znalazły się takie firmy jak LPP, PTAK i 4F, spółka koordynowała projekt szycia i dostawy środków ochronnych na potrzeby walki z pandemią COVID-19.

 


Po zakończeniu projektu realizowanego dla strony rządowej, walka EM Poland Sp. z o.o. z koronawirusem jest dalej kontynuowana. Filozofia, która przyświeca naszym działaniom to tworzenie wyrobów wysokiej jakości oraz stałe poszerzanie wachlarza produktów żeby zapewnić maksymalną ochronę naszym klientom zarówno w czasie pandemii, jak po jej zakończeniu.

 

Na liniach produkcyjnych oraz krajowych i zagranicznych szwalniach współpracujących z firmą codziennie powstają maski medyczne o najwyższym stopniu filtracji, fartuchy ochronne dla personelu medycznego, kombinezony, ochraniacze barierowe zapewniające bezpieczeństwo pracy lekarzom, diagnostom i ratownikom medycznym. Czepki ochronne jednorazowe oraz jedno i wielokrotnego użytku komplety medyczne, a także zabezpieczające wzrok przyłbice to kolejne produkty, które doceniają nasi klienci.

 


Nasza odzież ochronna trafia do wielu publicznych oraz prywatnych instytucji medycznych takich jak:
kliniki, szpitale, laboratoria diagnostyczne w całej Polsce.

 

Jakość produkowanych przez Odzież Sanitarną maseczek, fartuchów, kombinezonów i ochraniaczy cenią sobie również nasi klienci z Czech, Niemiec, Słowacji, Włoch i Węgier.

 

W związku z zagrożeniem, które niesie koronawirus z oferowanych przez nas rozwiązań korzystają
również firmy komercyjne m.in. banki, firmy produkcyjne, hotele, linie lotnicze, operatorzy telefonii komórkowych.

 

 

Zaufali nam                          

                                                                                   

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl